Tarski (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Footer
ne: फुटर

en: Forum
ne: फोरम

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Topics
ne: विषय

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Footer first column
ne: फुटरको पहिलो स्तम्भ

en: Footer second column
ne: फुटरको  दोस्रो स्तम्भ

en: Footer third column
ne: फुटरको तेस्रो स्तम्भ

en: Footer fourth column
ne: फुटरको चौथो स्तम्भ

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
