Tarski (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Help
ro: Ajutor

en: Last post
ro: Ultima adăugare

en: Footer
ro: Subsol

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Topics
ro: Subiecte

en: Posts
ro: Articole

en: by
ro: adăugat de

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Post new comment
ro: Publică un comentariu nou

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: sort ascending
ro: sortează ascendent

en: sort descending
ro: sortează descendent

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Status message
ro: Mesaj de stare
