Tarski (7.x-1.7) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Topics
se: Fáttát
