Tarski (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Forum
sq: Forumi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: by
sq: nga

en: 1 comment | @count comments
sq[0]: 1 koment
sq[1]: @count komente

en: Post new comment
sq: Dërgo koment të ri

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: sort ascending
sq: renditje në ngjitje

en: sort descending
sq: rendit në zbritje
