Tarski (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: by
cs: od

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.
