Tarski (7.x-1.8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: by
hr: od

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime
