Tarski (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: by
lv: Iesniedza

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime
