Task (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Tasks
af: Take

en: Create @name
af: Skep @name
