Task (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Task
ar: مهمة

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Complete
ar: تام

en: Tasks
ar: المهام

en: Create @name
ar: أنشئ @name

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.

en: The date the node was posted.
ar: تاريخ نشر العقدة.

en: Edit URL
ar: تحرير العنوان URL

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: The date the node was most recently updated.
ar: تاريخ آخر تحديث للعقدة.
