Task (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Date created
be: Дата стварэння

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Tasks
be: Задачы

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: The date the node was posted.
be: Дата размяшчэння вузла.

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Date changed
be: Дата змененая

en: The date the node was most recently updated.
be: Дата нядаўнага абнаўлення вузла.
