Task (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Assigned
bs: Dodjeljeno

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: Create @name
bs: Kreiraj @name

en: @type %title has been deleted.
bs: @type: %title je obrisan.

en: Edit link
bs: Izmjeni link
