Task (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: View
ca: Mostra

en: Assigned
ca: Assignat

en: Task
ca: Tasca

en: Date created
ca: Data creada

en: Completed
ca: Completat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Complete
ca: Finalitza

en: Tasks
ca: Tasques

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Create @name
ca: Crea @name

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: The date the node was posted.
ca: La data de publicació del node.

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: The date the node was most recently updated.
ca: La data de l'actualització més recent del node.
