Task (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Completed
cs: Dokončené

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Complete
cs: Dokončit

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Date changed
cs: Datum změny

en: The date the node was most recently updated.
cs: Datum poslední úpravy uzlu.
