Task (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Completed
eu: Osatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Complete
eu: Eginda

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: The date the node was posted.
eu: Nodo-aren post-eatze data.

en: Edit URL
eu: URL-a editatu
