Task (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Assigned
he: מוקצה

en: Task
he: משימה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Completed
he: נשלם

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Complete
he: השלמה

en: Tasks
he: משימות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Create @name
he: יצירת @name

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: The date the node was posted.
he: התאריך בו פורסם פריט התוכן.

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Date changed
he: התאריך השתנה
