Task (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Completed
is: Lokið

en: Complete
is: Lokið

en: Create @name
is: Stofna @name

en: Edit link
is: Breyta tengli

en: Date changed
is: Dags breytt
