Task (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Tasks
jv: Préntah

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: @type %title has been deleted.
jv: @type %title uwis dibusak.

en: The date the node was posted.
jv: Tanggal node nalika dikirim.

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: The date the node was most recently updated.
jv: Tanggal node sing paling sering dianyari.
