Task (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (30 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Author
no: Forfatter

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: view
no: vis

en: Edit
no: Rediger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Label
no: Etikett

en: Default
no: Standard

en: View
no: Vis

en: Assigned
no: Tildelt

en: Task
no: Oppgave

en: Date created
no: Dato opprettet

en: Completed
no: Fullført

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.

en: Complete
no: Fullført

en: Tasks
no: Oppgaver

en: Task Type
no: Oppgavetype

en: Text to display
no: Tekst som skal vises

en: Create @name
no: Opprett @name

en: @type %title has been deleted.
no: @type %title ble slettet.

en: Edit link
no: Rediger lenke

en: The date the node was posted.
no: Datoen innlegget ble lagt inn.

en: Task list
no: Oppgaveliste

en: Edit URL
no: Rediger URL

en: Date changed
no: Dato endret

en: The date the node was most recently updated.
no: Datoen noden var sist oppdatert.
