Task (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Tasks
nn: Oppgåver

en: Create @name
nn: Lag @name
