Task (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
