Task (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afişează

en: Assigned
ro: Atribuit

en: Task
ro: Sarcină

en: Date created
ro: Dată creată

en: Completed
ro: Finalizată

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: Complete
ro: Finalizat

en: Tasks
ro: Sarcini

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Create @name
ro: Creează @name

en: @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost şters.

en: Add task
ro: Adaugă sarcină

en: The date the node was posted.
ro: Data la care a fost publicat nodul

en: Edit URL
ro: Modifică URL

en: Date changed
ro: Dată schimbată

en: The date the node was most recently updated.
ro: Cea mai recentă dată la care nodul a fost modificat.
