Task (7.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Complete
se: Gárvvis

en: Create @name
se: Ásat @name
