Task (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Tasks
si: කාර්ය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
