Task (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە
