Task (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Assigned
vi: Đã gán

en: Task
vi: Tác vụ

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Tasks
vi: Tác vụ

en: Create @name
vi: Tạo @name

en: @type %title has been deleted.
vi: @type %title đã được xóa.

en: Edit link
vi: Sửa liên kết

en: The date the node was posted.
vi: Ngày khởi tạo node.

en: Edit URL
vi: Chỉnh sửa URL

en: Date changed
vi: Ngày đã được thay đổi.

en: The date the node was most recently updated.
vi: Ngày nút được cập nhật gần nhất.
