Task (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Date created
ast: Data de creación
