Task (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: @type %title has been deleted.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title διαγράφηκε.

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: The date the node was posted.
el: Η ημερομηνία που δημοσιεύθηκε ο κόμβος.

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: The date the node was most recently updated.
el: Η πιο πρόσφατη ημερομηνία που ενημερώθηκε ο κόμβας.
