Task (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Create @name
eo: Verku @name

en: @type %title has been deleted.
eo: @type %title estas forigita.
