Task (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Task
et: Ülesanne

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Create @name
et: Lisa @name

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.
