Task (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Assigned
fi: Vastuuhenkilö

en: Task
fi: Tehtävä

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Completed
fi: Valmis

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Complete
fi: Valmis

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Create @name
fi: Luo @name

en: @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: The date the node was posted.
fi: Solmun lähetyspäivämäärä.

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: The date the node was most recently updated.
fi: Solmun viimeisin päivityspäivämäärä.
