Task (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Task
gl: Tarefa

en: Date created
gl: Data de creación

en: Completed
gl: Completado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Complete
gl: Completa

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Create @name
gl: Crear @name

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: The date the node was posted.
gl: A data que o nodo foi enviado.

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Date changed
gl: Data modificada

en: The date the node was most recently updated.
gl: A data de actualización máis recente do nodo.
