Task (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური
