Task (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Tasks
km: ភារកិច្ច

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: @type %title has been deleted.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: The date the node was posted.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ប្រកាស ។

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: The date the node was most recently updated.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ថ្មីៗ​បំផុត ។
