Task (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: @type %title has been deleted.
ku: @type %title سڕایەوە.

en: The date the node was posted.
ku: بەرواری بڵاوکردنەوەی گرێ.

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
