Task (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Assigned
lt: Priskirta

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.
