Task (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Assigned
lv: Piešķirtie

en: Task
lv: Uzdevums

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Completed
lv: Pabeigts

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: @type %title has been deleted.
lv: @type %title ir izdzēsts.

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: The date the node was posted.
lv: Mezgla publicēšanas datums.

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Date changed
lv: Datums izmainīts
