Task (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Task
ps: دنده

en: Tasks
ps: دندې
