Task (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Task
ru: Задание

en: Date created
ru: Дата создания

en: Completed
ru: Завершено

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Complete
ru: Завершён

en: Tasks
ru: Задачи

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Create @name
ru: Создание материала @name

en: @type %title has been deleted.
ru: Материал %title типа @type удален.

en: Delete link
ru: Ссылка на удаление

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: The date the node was posted.
ru: Дата создания материала.

en: Edit URL
ru: Редактировать URL

en: Date changed
ru: Дата изменения

en: The date the node was most recently updated.
ru: Дата последнего обновления материала.
