Task (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Assigned
sk: Pridelené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Completed
sk: Ukončená

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: The date the node was posted.
sk: Dátum odoslania uzla.

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: The date the node was most recently updated.
sk: Dátum poslednej úpravy uzlu.
