Task (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Tasks
sl: Opravila

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.
