Task (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.
