Task (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: The date the node was most recently updated.
az: Düyün ən son yeniləndiyi tarix.
