Task (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel
