Task (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Completed
sr: Завршено

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина
