Task (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Assigned
sv: Tilldelad

en: Task
sv: Uppgift

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Completed
sv: Slutförd

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Complete
sv: Slutförd

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: @type %title has been deleted.
sv: %title (@type) har raderats.

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: The date the node was posted.
sv: Datum då noden skapades.

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: The date the node was most recently updated.
sv: Datumet som noden senast uppdaterades.
