Task (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు
