Taskbar (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Source
bo: ཁུངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: The block configuration has been saved.
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Custom text
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡིག་གེ
