Taskbar (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Item
da: Element

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Add item
da: Tilføj menupunkt

en: <none>
da: - ingen -

en: Block
da: Blok

en: configure
da: indstil

en: Items
da: Overskrifter

en: Provider
da: Udbyder

en: Tools
da: Værktøjer

en: Source
da: Kilde

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Activity
da: Aktivitet

en: Style
da: Typografi

en: revert
da: gendan

en: Migrate
da: Migrér

en: Role specific visibility settings
da: Rollespecifikke synlighedsindstillinger

en: The block configuration has been saved.
da: Blokindstillinger gemt.

en: 1 week
da: 1 uge

en: export
da: eksportér

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: Custom text
da: Tilpasset tekst

en: Link settings
da: Indstillinger for link

en: Views settings
da: Indstillinger for views

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
da: TODO Tilføj en beskrivende tekst til visning i grænsefladen.
