Taskbar (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin
