Taskbar (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Item
ku: دانە

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Add item
ku: بڕگە زیادبکە

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Block
ku: بلۆک

en: configure
ku: سازبکە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
